Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki w Olsztynie

Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki w Olsztynie

Mazury to nie tylko wyjątkowe krajobrazy i wielkie jeziora. To właśnie tam znajduje się Akademia Nauki – miejsce, w którym Twoje dziecko może stać się geniuszem. Różne kursy i zajęcia mają na celu poprawę jakości przyswajania wiedzy dziecka. Nie wierzysz? Odwiedź nas! Naszą ofertę adresujemy zarówno do maluchów, jak i do osób dorosłych. Nieduże dzieci mają możliwość skorzystania z zajęć polepszających czytanie oraz rozwijających zdolność zapamiętywania. Oferowane kursy Lego zostały specjalnie zaplanowane przez producenta klocków. Dzieci poznają elementarną wiedzę z zakresu robotyki oraz programowania, tym samym poszerzając swoje zdolności programowe, matematyczne, oraz manualne.

Jednak to nie wszystko. Podczas wakacji letnich organizujemy wyjątkowe kolonie na Mazurach. Oprócz tematu przewodniego kolonii w ich trakcie poprzez zabawę troszczymy się o rozwój intelektualny Twojego dziecka. Ulepszamy zdolność do koncentracji, zdolność do zapamiętywania, a także rozwijamy jego zainteresowania. Przerwa zimowa to również doskonała okazja do rozwoju dziecka. Organizowane półkolonie kształtują do aktywnego wykorzystania czasu wolnego. Dodatkowo interesującą ofertą są urodziny dla dzieci, gdzie łączy się naukę z zabawą, co zapewnia godne zapamiętania chwile.

Co więcej zapraszamy okoliczne szkoły w miejscowości Olsztyn do wspólnego działania. Interesujące eksperymenty, rozwijające zabawy, nauka języków obcych, profesjonalna kadra nauczycielska, oraz nowe przyjaźnie oddziałują na wyzwolenie pozytywnej energii i nastawienia do nauki. Ponadto dzieci czują się bardziej pewne siebie i zaczynają wierzyć w swoje zdolności. Nasza oferta skierowana jest także do dorosłych. Tempo dzisiejszego życia wymusza na nas potrzebę posiadania bardzo dobrej zdolności do zapamiętywania, dlatego uczymy najlepszych technik zapamiętywania. Brakuje Ci czasu na czytanie literatury? Skorzystaj z proponowanego szkolenia z zakresu szybkiego czytania. Dodatkowo prowadzimy warsztaty dla rodziców. Mówimy, jak mogą okazywać wsparcie swoje pociechy w rozwoju i oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów. Warto inwestować w siebie.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 23.08.2018 23:02:57)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 20.12.2016 22:39:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz