Zabudowy ciężarowe

Zabudowy ciężarowe

Jesteś zainteresowany usługami firmy wykonującej zabudowy ciężarowe? Perfekcyjnie wiesz jak z trudem jest trafić na sprawdzonego, uczciwego oraz rzetelnego fachowca? Ani trochę nie masz pojęcia komu mógłbyś zaufać oraz powierzyć to zagadnienie? O ile tak koniecznie powinieneś zapoznać się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp istnieje na rynku od wielu lat oraz dzięki naszemu doświadczeniu, i również kadrze doświadczonych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną oraz kojarzoną z dokładnie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie oraz lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy oraz żurawie, i również wykwalifikowany serwis.

Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest ukontentowanie naszych klientów dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, aby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi wytwórców samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia najlepszej klasy naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi rzetelność w interesach. Do kręgu naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i również bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości oraz wymagania stawiane przez rynek dlatego zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich oraz włoskich.

O ile, w takim razie poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe należałoby skontaktować się z nami! Zaufało nam już wielu klientów oraz każdy z nich wystawia nam tylko pozytywne referencję! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.08.2017 00:26:20)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 26.05.2017 22:06:18)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz