Wypożyczalnia przyczepek do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Wypożyczalnia przyczepek do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Travelito to warszawska wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla aktywnych rodzin, która zimą oferuje wszystkim wielbicielom biegówek markowe przeczepki na nartach.

Wypożyczamy poniższe modele przyczepek z płozami:

– Chariot Cougar 1

– Nordic Cab 5w1.

Każda wypożyczana przez nas przyczepka z płozami składa się z dwóch niezależnych od siebie nart, uprzęży dla rodzica, a także regulowanych dyszli do ciągnięcia. Zestaw narciarski zapewnia dzieciom wygodę i bezpieczeństwo. Umożliwia również wspólny wypad na narty biegowe do sąsiedniego lasu bądź na specjalnie przygotowane trasy.

Rozstawienie płóz w przyczepkach narciarskich jest szersze niż tor do stylu klasycznego, zwiększające stabilność wózka, a także niezależne działanie obu płóz, dzięki czemu dziecko mniej poczują wyboiste fragmenty drogi. Teleskopowe dyszle łączące przyczepkę z biegaczem mają po trzy ustawienia długości. W przypadku przyczepki Chariot Cougar są one na stałe przymocowane do pasa biodrowego, więc aby wytrzeć nos dzieciom, trzeba odpiąć pas. W przyczepce Nordic Cab system jest przyjaźniejszy dla użytkownika, gdyż dyszle są odpinane od uprzęży i biegacz nie jest tak ograniczony w ruchach. Bez problemu może odwracać się do dzieci, gdyż końcówki dyszli są z giętkiego plastiku. Obaj producenci przyczepek na płozach zadbali o nawodnienie dorosłych, doczepiając do pasa uchwyty na bidon.

Prócz przyczepek na nartach w sezonie zimowym oferujemy również narty biegowe dla dzieci, a także markowe nosidełka turystyczne.

Zapraszamy do rezerwacji przyczepek telefonicznie: 504 734 478 bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego na stronie: www.travelito.pl.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 05.08.2021 14:47:58)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 17.01.2017 15:30:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz