Wynajem autokarów

Wynajem autokarów

Trans-Europa funkcjonuje na rynku przewozowym od 1993 roku. Oferuje wynajem autokarów i również busów, a oprócz tego przewozy, które odbywają się na linii Polska – Sycylia – Polska. Swoją firmę Trans-Europa posiada w stolicy województwa podkarpackiego – w Rzeszowie. Firma posiada kilkanaście autokarów, które gwarantują najlepszy komfort podróżowania. Na odległych trasach można korzystać z klimatyzacji, odtwarzacza płyt DVD czy minibarku. Kierowca ma pod ręką zawsze mikrofon, nawigację GPS a oprócz tego CB radio, przeciwnie zaś dla bezpieczeństwa przy każdym fotelu znajdują się pasy, a siedzenia są rozkładane, co jest bardzo dużym plusem zwłaszcza przy zagranicznych, wielogodzinnych podróżach.

Prócz autokarów, firma posiada busy marki Mercedes Benz, najstarszy z 2002 roku, wszystkie wyposażone w klimatyzację, uchylne i również rozkładane siedzenia a oprócz tego radio Cd. Każdy pojazd jest serwisowany w autoryzowanym serwisie, więc podróżujący mogą mieć pewność, że autokar, czy bus, który jadą w podróż, jest w sumie bezpieczny i również gotowy do drogi.

Prócz linii Polska-Sycylia-Polska, której wyjazdy odbywają się w poniedziałki i również czwartki z Polski a oprócz tego w niedziele i również środy z Sycylii, Trans-Europa realizuje wynajem minibusów, najem autokarów, transfery lotniskowe, wycieczki objazdowe, wyjazdy firmowe, przejazdy wahadłowe, wycieczki szkolne, spotkania biznesowe a oprócz tego wyjazdy narciarskie. Szeroka propozycja zachęcą do wypróbowania usług przedsiębiorstwa, Trans-Europa jest w stanie zrealizować mnóstwo wymagań i również życzeń płynących ze strony klienta. Zapewnia pełen profesjonalizm, całodobową dyspozycyjność a oprócz tego rzetelność, a do tego przystępne ceny, z czego pożądane byłoby skorzystać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.11.2018 08:41:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz