Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Jugaz to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie z zakresu naprawy, wymiany i modernizacji układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. Są to między innymi czynności takie jak: naprawa i wymiana katalizatora, montaż sportowej końcówki czy fachowe usługi spawalnicze.

Oferuje również usługi z dziedziny elektromechaniki, serwisu układów hamulcowych, naprawy rozrządu, amortyzatorów czy klimatyzacja samochodowa. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym rośnie zapotrzebowanie na rynku na wymianę opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Nasz warsztat z myślą o klientach to umożliwia. Przy okazji sprawdzimy stan podwozia/hamulców w Państwa samochodach – całkowicie bezpłatnie!

Napraw dokonujemy z najwyższą starannością, montujemy podzespoły spełniające rygorystyczne normy jakości takich firm jak Bosal, Ferroz czy Fischer Automotive i dobrane do konkretnych modeli samochodów. Mają więc Państwo pewność, że części instalowane w naszym warsztacie napewno pasują do Państwa samochodu, a nie dorabiane po cichu.

stale podnosimy nasze kwalifikacje mając na celu przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów.

Naprawy Państwa aut oferujemy w możliwie najniższych cenach na rynku warsztatów samochodowych,przy jednocześnym zachowaniu wysokich standardów.

Serdecznie zapraszamy.

Chyba najlepszy mechanik samochodowy jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00-18.00 (pn-pt), a w soboty od godziny 8 do 14.00.

Kontakt:

Ulica Komorska55a (praga południe) Warszawa

Telefon (22)8703826 lub kom. 690 155 022.


Ocena: 4,67/5 (6 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 01.10.2021 02:14:04)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 28.05.2016 07:43:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz