Walne zgromadzenie online

Walne zgromadzenie online

Nasz młody i dynamiczny zespół posiada kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w trakcie lat pracy na rynku kapitałowym. Jesteśmy stałym partnerem kilkudziesięciu firm, instytutów, giełd albo stowarzyszeń. Jesteśmy niezwykle elastyczni, zawsze staramy się dostosować nasze rozwiązanie do wymagań klienta. Oferujemy nasze usługi w zakresie:

– kompleksowej obsługi walnych zgromadzeń akcjonariuszy i udziałowców,

– doradztwa korporacyjnego, w tym w dziedzinie corporate governance i stosowania zasad ładu korporacyjnego,

– doradztwa związanego z public relations i investor relations, z funkcjonowaniem spółki na rynku kapitałowym,

– kursów dotyczących obowiązków informacyjnych spółek publicznych.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, innowacyjnymi rozwiązaniami a także wykwalifikowanym zespołem. Systemy głosowań elektronicznych obsługują wszystkie typy głosowań, a nasza strona pozwala na zwykłe rozplanowanie dowolnych głosowań a także na szybkie dodawanie nowych, nieplanowanych.

Oferujemy wszystko co jest konieczne dla prawidłowego i szybkiego przebiegu głosowań na WZA, a także ich ciekawej wizualizacji. Nasza koncentracja pada na to ażeby nasze usługi były|dawny skutecznym wsparciem dla strategii dobrych relacji inwentarskich i wypełniania zasad ładu korporacyjnego. Nasza usługa głosowania zdalnego przez Internet obejmuje także tłumaczenie symultaniczne na języki obce w zależności od potrzeb i wymagań klienta. System gwarantuje zachowanie wszystkich praw akcjonariusza wynikających z przepisów KSH.

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku, służymy naszym klientom profesjonalną i merytoryczną radą w zakresie walnych zgromadzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i postaramy się odparować na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz