Usługi transportowe

Usługi transportowe

Szukasz profesjonalnych usług transportowych? Zatem zajrzyj na naszą stronę firmową naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy najlepszej jakości usługi transportowe na terenie całego kraju, siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Działamy bardzo szybko, nasza przedsiębiorstwo rozwija się bardzo żywiołowo. Dokładamy wszelkich starań, tak aby każdy klient był zupełnie kontent z jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy na sposób subiektywny, mamy duże doświadczenie w branży.

Paramy się transportem krajowym zarówno dla dużych, jak oraz małych przedsiębiorstw a oprócz tego osób prywatnych. W zespole mamy w dużej mierze wyspecjalizowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi kierowcy to osoby zaufane, doświadczone, które dokładają starań, tak aby każde zamówienie było zrealizowane na sposób terminowy.

Przedsiębiorstwo TKU posiada ubezpieczenie OC na kwotę 250 tys. USD. Nasze samochody spełniają europejskie oczekiwania techniczne oraz ekologiczne. Jesteśmy w stanie przewieźć ładunki od 3,5 tony do 24 odcień. Współpracujemy z firmami z rzadka, mamy także stałe zlecenia. Zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak oraz osoby prywatne. Liczymy na to, że będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania a oprócz tego potrzeby. Gwarantujemy pełne zaangażowanie a oprócz tego fachowość. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej szczegółowych informacji. Jeśli masz do nas jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, wtedy udzielimy Ci wsparcia.

Postaw na usługi transportowe TUK, mamy nadzieję, że będziemy w stanie Ci pomóc. Zapewniamy fachowość, terminowość oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz