Ubezpieczenia dla firm Gdańsk Morena

Ubezpieczenia dla firm Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i firm, na dogodnych warunkach. W ofercie biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i mnóstwo innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb niemal każdej osoby czy też instytucji. Niezależnie od usług typowo ubezpieczeniowych, biuro proponuje także pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania czy też asystę przy naprawie powypadkowej pojazdu. Dzięki temu oferta biura jest pełna i jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie dopinania formalności

Iżby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online czy też też zadzwonić pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Mieszczący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić kompetentnej pomocy w wyborze propozycji znakomicie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na obszarze Gdańska mogą także odwiedzić biuro położone przy ulicy Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a także w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus istnieje na rynku obecnie od 25 lat. Dzięki niemałemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że oferta ubezpieczeniowa jest skonstruowana nienagannie, jako że uwzględnia wszystkie oczekiwania ubezpieczonych osób.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.05.2018 17:52:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz