Tynk ciepłochronny

Tynk ciepłochronny

Przedsiębiorstwo ETG para się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią wystarczająco istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego rodzaju tynków.

Cienkowarstwowy gips do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Optymalna warstwa powinna wynosić około 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę typu baranek. Doskonale spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i akustyczną. Świetnie chroni przeciw wilgoci. Gładź do gazobetonu to bezpieczna i linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i zwiększają o 40% miło w środku pomieszczeń.

Gładź renowacyjny idealnie nadaje się do odnowy i zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków i ich naturalny wygląd. Gwarantuje ochronę przed złym działaniem warunków atmosferycznych i sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najlepsza klasa zaprawy gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów.

Wszystkie artykuły oferowane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikowanie również do wewnątrz budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i ponadto zabezpiecza ścianę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 27.12.2017 20:20:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz