Tunery kablowe

Tunery kablowe

Firma Goldex istnieje od wielu lat na rynku. Posiada rozległe doświadczenie w branży a także oferuje w sprzedaży doskonałej klasy narzędzia znanych a także cenionych wytwórców. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, dekoderów, tunerów, modemów a także niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 produkowany jest ze stali nierdzewnej a także ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym a także ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową zapewniającą stabilne mocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a także ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten produkt jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość a także niezawodność produktu. Potwierdza spełnienie wszystkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a także wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy a także standardy. Wykonywane są z doskonałej klasy materiałów co gwarantuje wytrzymałość produktu przez sporo lat. Zastosowanie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a także zaproponować produkt o doskonałej klasy. Specjalna pomysł sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 08.01.2018 09:19:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz