Transport Szczecin Big taxi

Transport Szczecin Big taxi

Taxi towarowe Szczecin oferowany przez przedsiębiorstwo BiG TAXI na terenie województwa zachodniopomorskiego. Najszybsze usługi przeprowadzek, zapewniamy szybki transport, zawsze na czas. Możesz nam zaufać, świadczymy wysokiej jakości transport w Szczecinie, jesteśmy dużą firmą transportową. BIG Taxi Szczecin to duży zasób busów towarowych dobrych na każdą okazję m.in. przeprowadzki. Gwarancja niskiej ceny za przewóz rzeczy oraz nowoczesne busy bagażowe do wynajęcia w Szczecinie. Sprawdź naszą ofertę, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany. Tani transport na terenie miasta wojewódzkiego zachodniopomorskiego, w Szczecinie. Bezpieczny transport, zapewniamy możliwość załadunku i rozładunku towaru przed i po przewozie. Sprawdzona firma transportowa w Szczecinie, w naszej ofercie pełna paleta usług transportowych, od przeprowadzek po budy do wynajęcia. Sprawdź ofertę BIG TAXI bagażowe w Szczecinie na naszej stronie internetowej. Najtańsze bagażówki transportujące meble w mieście oraz poza jego granicami m.in. Szczecin – Gorzów Wlkp., Szczecin – Kołobrzeg. Na busa z kierowcą czeka się 15-30 minut, na busa bagażowego z profesjonalnym zespołem pracowników maksymalnie do 1-godziny. Kierowca posiada wsparcie logistyczne z biura w Szczecinie. Wsparcie pracownika przy załadunku jest standardem w naszej firmie transportowej. Pakujemy, przenosimy i znosimy sprzęty. W naszej ofercie znajdą Państwo: utylizacja mebli i sprzętów.

Taxi bagażowe w Szczecinie

Potrzebujesz przewieźć kilka bagaży w Szczecinie, a może planujesz większy transport do innej miejscowości w Polsce? Gwarantujemy najniższe ceny przewozu a wszelkie przewozy wyceniamy osobno.

Nasza flota to busy typu blaszak do 3,5 tony i samochód z kontenerem, realizujemy też specjalne zamówienia transportowe.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.11.2018 19:30:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz