Taxol

Taxol

Podstawą działalności Labempire.com jest kompetentna dystrybucja jakościowych odczynników stosowanych w badaniach naukowych.

Posiadamy bogate doświadczenie i również rozległą wiedzę merytoryczną odnośnie do biologii molekularnej. Proponowane przez nas produkty są najlepszej klasy. Jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem odczynników kanadyjskiej produktów przedsiębiorstwa Bioshop, oraz autoryzowanym dystrybutorem firmy Neptun. W naszym rozległym asortymencie odkryjesz m.in. odczynniki do badań naukowych, końcówki niskoretencyjne firmy Neptun, końcówki firmy Axygen, pipety firmy HTL, końcówki do pipet, surowice, przeciwciała, kity do biologii molekularnej, pipetory, dozowniki strzykawkowe, probówki, mini wirówki i również mnóstwo więcej.

Udało nam się nawiązać liczne współprace z cenionymi a oprócz tego prestiżowymi producentami, toteż korzystając z naszej oferty otrzymasz gwarancje wysokiej klasy za przystępną cenę. Współpracujemy z licznymi ośrodkami badawczymi na terenie całej Polski. Bez zarzutu znamy potrzeby a oprócz tego oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na profesjonalizm i również wysoki standard realizowanych usług. Nieustannie poszerzamy naszą propozycję, tak aby jak najlepiej podołać rosnącym wymaganiom klientów. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią klientów, oraz jesteśmy cenieni w branży. Zapewniamy Ci najlepsze warunki współpracy. Proponujemy bezpłatną przesyłkę przy zakupach za minimum 1500 zł netto.

Naszą propozycję kierujemy jedynie do ośrodków przeprowadzających badania naukowe. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Sprawnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 02.11.2018 07:23:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz