Sztuczne skały

Sztuczne skały

Kreacje przestrzenne w formie imitacji skał stanowią istotę współczesnych stylów dekoracji i zdobienia ogrodów i wybiegów dla zwierząt. Imitacja skał , która jest nie podatną na uszkodzenia konstrukcją może być wykorzystywana jako niepowtarzalny składnik aranżacji. Dzięki zastosowaniu betonu modyfikowanego imitacje skał wytwarzane przez Wrocławską firmę sKalisty, cechuje wyjątkowa wytrzymałość na warunki atmosferyczne, jak i na ścieranie. Imitacje skał będące dziełem firmy sKalisty zaspokoją najwybredniejsze gusta. Imitacje skał nie muszą być tylko tłem, ale potrafią być wyjątkową atrakcją w takich lokalizacjach jak na przykład parki miniatur.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, masz gwarancję trafnego wyboru. Nasze doświadczenie zostało docenione na jednej z największych inwestycji w naszym kraju, obejmującej omalże 20000m2 imitacji skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Wytworzyliśmy tam niemało najprzeróżniejszych biotopów istniejących w Afrykańskich krajobrazach, zawierających w swoim składzie formacje skalne. Nasze imitacje skał, są wykorzystywane jako wybiegi dla tak olbrzymich zwierząt jak np nosorożce. Odporność naszych imitacji skał jest na tak wysokim poziomie, że nie zachodzi tutaj obawa o uszkodzenie imitacji skał. Dziś, zarówno Ty masz okazję wybudowania dekoracji, która do dziś nie była możliwa do wykreowania. Firma sKalisty oferuje szeroki wachlarz dekoracji imitujących kamień, które z na pewno będą użyteczne w Twojej inwestycji. Świadczymy usługi projektowe, przed tym zanim nastąpi budowa imitacji kamienia, można zweryfikować wygląd końcowy.

Imitacje kamienia niewątpliwie wzbogacą twoje realizacje i zostaną niepowtarzalnym składnikiem wystroju, o którym będzie pamiętał każdy gość.


Ocena: 4,86/5 (7 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 11.11.2018 05:31:47)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 11.05.2017 09:52:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz