Szkolenie żeglarskie Gdynia

Szkolenie żeglarskie Gdynia

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa nieprzerwanie na rynku już od niespełna 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni i żeglarstwa. Bardzo popularna i w największym stopniu uznana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od wielu lat.

JUNGA to głównie niesamowita żeglarska entuzjazm połączona ze wspaniałym darem smakowania wielkiej wody wszystkimi, nawet w największym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością i nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Pracownicy szkoły JUNGA stawia sobie za najistotniejszy cel urzeczywistnianie nawet w największym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji i marzeń dotyczących morza. W propozycji szkoły da się znaleźć szkolenia i kursy żeglarskie dla początkujących i bardziej zaawansowanych adeptów morza i żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci i młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA oferuje także czartery przeszło 4000 jachtów na całym świecie, a też profesjonalną obsługę i rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA oferuje również stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak i zdecydowanie z większym natężeniem ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym i cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to głównie doskonały dla osób, które jeszcze nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Uczestnictwo w kursach i rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 06.04.2017 07:32:42)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.11.2016 19:04:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz