Szkoła tresury psów

Szkoła tresury psów

Czasami ze swoim własnym psem mamy problemy i nie wiemy jak sobie z nim poradzić – marzymy o grzecznym piesku, który będzie chciał robić to co do niego mówimy. Problem jednak w tym, że psy zwykle mało rozumieją naszej ludzkiej mowy, i trzeba psa odpowiednio nauczyć co dane słowa oznaczają. Gdy pies nie robi tego co do niego mówisz, to zwykle w ogóle nie wie co dane słowo znaczy, ale czasami jest też tak, że pies po prostu znajduje inne ciekawsze zajęcie i wybiera robić coś innego niż komendy które mu wydajesz.

A gdy Twój owczarek niemiecki przestaje Cię słuchać – to co zrobisz? Będziesz bardziej wymagający i brutalny czy też bardziej zaangażujesz się w zabawy ze swoim psem i w budowanie dobrej relacji?

To samo się tyczy psów rasy labrador retriever – uważane są za bardzo inteligentne, ale ich właściciele i tak mają z nimi problemy.

Musimy naprawdę na własną rękę wychować szczeniaka czyli młodego psa – nie myślmy, że pies sam się zmieni. To tylko zwierzak, który wymaga naszej opieki i naszej uwagi. Również pod kątem wychowawczym i szkoleniowym pies w dużej mierze jest od nas zależny. Dlatego weźmy sobie to do serca i zacznijmy z psem pracować – aby pies z czasem się zmienił i aby nas cieszyło jego dobre zachowanie. Dobrze wyszkolony pies to super kumpel – taki pies którego można wszędzie zabrać i razem z nim miło spędzać czas. Jak pies jest poprawnie wyszkolony wówczas bez ambarasu możesz pozwolić mu przywitać przechodniów bez strachu o jego kiepskie zachowanie. Jeśli o takim psie marzysz to zapisz go na zajęcia z zakresu tresury psów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 23.01.2023 05:19:43)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 29.04.2016 22:48:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz