Szklane panele kuchenne Kraków

Szklane panele kuchenne Kraków

Nasza firma to familijny biznes z długoletnią tradycją sięgającą aż 1956 r, kiedy to Piotr Dubiel otworzył swój najważniejszy własny zakład przemysłowy w Rabce Zdroju. Po 30 latach jego syn Paweł Dubiel założył firmę DUBIELGLASS.

Naszym podstawowym produktem są drzwi szklane, które wykonujemy z dbałością o szczegóły z najwyższej jakości surowców. Drzwi produkowane są ze szkła hartowanego przeważnie o grubości 8 czyli 10 mm. Dzięki zastosowaniu techniki sklejania dwóch tafli szkła folią laminacyjną możliwe jest produkowanie drzwi szklanych z fotografią umieszczoną w środku pośród szybami. Taka technika wpływa na tworzenie produktów o nowoczesnych wzorach i umożliwia personalizację zamówień.

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla domów, biur a oprócz tego na różnego rodzaju powierzchnie użytkowe. Realizujemy usługi kompleksowe zaczynając od projektu, aż po montaż drzwi u klienta.

W propozycji posiadamy najwyższej jakości produkty takie jak:

– balustrady szklane,

– schody szklane,

– witraże szklane,

– lustra zwykłe a oprócz tego ozdobne,

– kabiny prysznicowe,

– panele naścienne,

– szyby do mebli a oprócz tego drzwi,

– okucia.

Realizujemy również usługi w dziedzinie obróbki szkła tj.:

– komputerowe cięcie szkła,

– piaskowanie,

– fazowanie

– emaliowanie

– wiercenie/klejenie,

– nadruki na szkle,

– utwardzanie.

Na naszej stronie www dubielglass.pl umieściliśmy poza propozycją sprzedażową także przykładowe zdjęcia naszych realizacji. Na stronie dostępne są również nasze katalogi w wersji PDF, a dla wygody klientów umożliwiamy zamówienie katalogu papierowego poprzez skorzystanie z formularza „Zamów katalog”.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 07.09.2018 09:45:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz