Stoły składane

Stoły składane

Sektor meblarski w ostatnim czasie przeżywa niezwykle dynamiczny rozwój. W dużej mierze związane jest to z zapotrzebowaniem, jakie na rynku faktycznie istnieje. Właściwie wciąż przybywa różnych lokali, w których umeblowanie stanowi wręcz fundament.

Wspomniane zapotrzebowanie jest dla naszej firmy bodźcem, aby rozwijać skrzydła i tworzyć meble, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Jedną z kategorii oferowanych przez nas stołów są stoły składane. Ich szeroki wachlarz zawiera między innymi bogactwo kształtów blatów, które pozwala ustawiać stoły w na różne sposoby. Niezwykle bogata jest też gama kolorystyki wykończenia blatu, od prostej bieli po odcień buku czy gruszy polnej. My rozumiemy, że elegancja i ergonomia są niezwykle istotne. Ale wiemy również, że szalenie istotnym elementem jest wytrzymałość. Wytrzymałość naszych stołów to efekt połączenia stabilnej konstrukcji oraz materiałów, które zwyczajnie w trakcie używania są bardzo odporne na uszkodzenia. W trakcie produkcji w naszej firmie materiałem, który nie ma wstępu na halę jest plastik. W rzeczywistości jest to materiał niezwykle delikatny. Plastikowe elementy pękając mogłyby bardzo szybko wykluczyć możliwość optymalnego wykorzystania stołu. Rozumiejąc to, my korzystamy z wyłącznie najwyższej jakości stali. Ze stali wyprodukowana jest konstrukcja ramy stołu wraz z mechanizmem składania. W rzeczywistości system ten jest nie tylko wygodny, ale też bezpieczny, gdyż nie ma opcji, aby w trakcie użytkowania stół sam się złożył. Do wykonania blatu wykorzystujemy natomiast laminowaną płytę wiórową.

Doceniamy ją za mnóstwo zalet, w tym odporność na wysokie temperatury czy przebarwienia a także za bogactwo kolorów. Stosowanie tych właśnie materiałów zapewnia niezwykłą solidność naszych mebli. Powracając do kwestii wygody użytkowania, pragniemy podkreślić, że nasze stoły składane mają też regulację stópek w nogach. W rzeczywistości umożliwia to perfekcyjne ustawienie stołu do podłogi, co w niejednym lokalu stwarza kłopoty. Na zakończenie pragniemy powiedzieć, że wszystkie produkty można zamówić od ręki, ponieważ mamy je na składzie we własnym magazynie. W momencie zaksięgowania wpłaty, ładujemy je na własne samochody i dostarczamy pod wskazany adres.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 11.03.2019 01:52:15)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 15.08.2017 21:53:49)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz