Sprowadzenie zwłok do Polski – Apokalipsa

Sprowadzenie zwłok do Polski - Apokalipsa

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała kolosalne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet w największym stopniu niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów bardzo trudny czas, dlatego nasza pomoc jest wszechstronna i kompleksowa, by maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalność przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się sprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim i niemieckim, są do dyspozycji klienta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszelkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami, dlatego że działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, i również drogą lotniczą i morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do transportu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, również za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, i również dowolnych instytucji i organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa zapewnia swoim klientom spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych i prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy proponuje również trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 04.02.2019 19:36:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz