Sklep Siatki-stal.pl

Sklep Siatki-stal.pl

Przedsiębiorstwo SIAT STAL to producent siatki ogrodzeniowej i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza placówka mieści się w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep internetowy z produktami do grodzenia posesji.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym e-commerce można zmodyfikować przez dobór wymiarów, barwy czy stylu wykończenia. Poniżej przestawiamy najciekawsze produkty z naszego sklepu internetowego.

Siatka ogrodzeniowa to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Dzielimy je na siatki powlekane i ocynkowane. Można także wyróżnić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówka i akcesoria montażowe.

Innym wartym uwagi produktem z naszego e-commerce są maty osłonowe, druty kolczaste oraz sztachety blaszane.

Liczba oferowanych produktów jest bardzo duża, dlatego też służymy specjalistycznym doradztwem przy wyborze najlepszych materiałów ogrodzeniowych.

Nasze systemy sprawdzą się idealnie do grodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na działy Bestsellery oraz Promocje, gdzie przedstawiamy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają konkurencyjne ceny.

Paczki wysyłamy usługą kurierską na terenie całej Polski, obsługują nas firmy DHL i DPD, a palety JASFBG. Dostępny jest również odbiór własny na terenie naszego sklepu stacjonarnego w Łomży. Bezpieczne płatności w naszym e-sklepie dostarcza firma Przelewy24.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Siat-Stal.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 20.07.2021 09:13:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz