Silniki prądu zmiennego

Silniki prądu zmiennego

Fundamentem działalności Wamel.com.pl jest produkcja i rozprowadzanie wysokiej klasy silników komutatorowych prądu stałego i zmiennego małej i średniej mocy.

Przez niemało lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, tym samym sprostamy oczekiwaniom wszystkich naszych kontrahentów.

Produkowane przez nas silniki są produktami najwyższej klasy. Zapewniamy najniższe ceny na rynku a także dogodne warunki współpracy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. silniki o wzbudzeniu elektromagnetycznym, silniki z magnesami trwałymi, silniki serwomechanizmowe a także silniki uniwersalne. Jeżeli interesuje Cię program generujący prądu przemiennego, to świetnie trafiłeś. Na specjalne zamówienie produkujemy projekty i prototypy silników i prądnic (w tym prądnice prądu przemiennego) zgodnie z preferencjami klientów.

Nasze przedsiębiorstwo świadczy również usługi związane z serwisem, wyważaniem wirników, magnesowaniem magnesów trwałych, obróbki skrawaniem, projektowania maszyn elektrycznych na specjalne zamówienie. Realizowane przez nas usługi są całkowicie profesjonalne i na najlepszym poziomie. Dbamy o jak najwyższy poziom zadowolenia klientów, tym samym udzielamy szczegółowych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia indywidualnego.

Współpracujemy ze znanymi i prestiżowymi markami, tj. np. Lenze, Hoffman, Posco a także niemało innych. Jeżeli pragniesz skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami drogą telefoniczna bądź mailową. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie a także udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Wybierając usługi i artykuły Wamel decydujesz się na najlepszą jakość za przystępną cenę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 30.08.2018 23:54:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz