Ścianki ażurowe

Ścianki ażurowe

Wysokiej klasy panele dekoracyjne, ścianki ażurowe, maskownice na grzejniki, to wszystko od firmy 4design. Nasza firma oferuje również panele, których design kierowany jest dla najmłodszych klientów. Literki, dzięki którym można stworzyć napisy, i również klocki. Oba warianty paneli w 3D, które nie tylko wyglądają kreatywnie, ale są też kochane przez dzieci.

Nasza firma ceni sobie elastyczność usług. Pomimo gotowych projektów, jak a oprócz tego artykułów w sklepie, nie mamy problemów ze stworzeniem zamówienia na podstawie spersonalizowanego projektu paneli MDF 3d, frontów meblowych MDF i również ścianek ażurowych MDF. Produkujemy je na wyspecjalizowanych wysokiej jakości ploterach CNC, po czym dostarczamy je do klienta, owszem montujemy.

Spółka 4design może poszczycić się mianem najtańszych artykułów na rynku. Nie oznacza to rzecz jasna, że nasze produkty są gorszej jakości. Włości koszt na równości z dobrą jakością, a to wszystko możliwe dzięki temu, iż nasza firma jest firmą rodzinną.

Między paneli dekoracyjnych mamy w eleganckim stylu panele ścienne 3D, i również nowoczesne ażurowe panele dekoracyjne, które można powiesić na ścianie lub zamontowania na suficie wraz z opcją podświetlenia LED. Ścianki ażurowe stworzone z paneli dekoracyjnych projektujemy na bazie wymiarów a oprócz tego wzorów wybieranych przez klienta.

Nasza firma prowadzi również dowóz własnym transportem na obszarze Śląska a oprócz tego Małopolski do miast tj.:

Katowice, Sosnowiec, Tychy, Imielin, Zabrze, Tarnowskie Góry, Gliwice, Mikołów, Kraków, Chrzanów, Jaworzno.

Oczywiście nie innymi słowy, że nie nasze produkty nie trafiają do innych regionów Polski. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj z pomocą cenionej firmy kurierskiej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 02.09.2019 16:17:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz