Sanatorium

Sanatorium

Planujesz w najbliższym czasie udać się gdzieś na ferie? Chcesz jednocześnie poprawić swoją kondycję a także stan zdrowia? Czy chciałbyś zabrać swoich rodziców lub dziadków na ferie, lecz zależy Ci na tym, tak aby mieli zapewnioną opiekę a także zabiegi lecznicze?

O ile tak to perfekcyjnie trafiłeś, ponieważ Wieniec-Zdrój to miejsce z profesjonalną i wykwalifikowaną opieką medyczną, najlepszej klasy hotelem z żywnością a także zabiegami bardzo wysokiej jakości. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w otoczeniu pięknych lasów sosnowych, oraz wód z zawartością selenu a także borowiny, których właściwości lecznicze potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Jest to miejsce pełniące funkcję sanatorium, ponieważ posiadamy rocznie bardzo wielu kuracjuszy z doskwierającymi problemami reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi a także problemami kostnymi.

Personel świadczący fachowe zabiegi medyczne posiada wszystkie wymagane kwalifikacje z zakresu fizykoterapii czy kinezyterapii, oraz posiadamy nowoczesne sprzęty umożliwiające przeprowadzenie zabiegów tak, tak aby przyniosły jak najwięcej korzyści. Posiadamy także SPA, gdzie w sześciu gabinetach można skorzystać z usług takich jak hydromasaż, sauna, aromaterapia, masaż wibracyjny, oraz masaż z nowoczesnym łóżkiem z koloterapią. Miejsce to pozwala zrelaksować a także odprężyć się po aktywnym a także intensywnym dniu. W naszym kompleksie posiadamy także miejsce takie jak sala weselna, gdzie organizowane są różne wydarzenia. Klasa ta jest udekorowana z wyczuciem gustu a także tak, tak aby zaspokoić w najwyższym stopniu wymagającym klientom. Istnieje możliwość wynajęcia jej na wesela, do czego żar zapraszamy a także polecamy.

Wieniec- Zdrój to magiczne miejsce na Kujawach, gdzie nie dość, że można wyraźnie poprawić kondycję swojego zdrowia, to co więcej niesamowicie odpocząć przez otaczające okolice a także krajobrazy. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, niezbicie pierwsza wizyta zachęci do wykonania następnych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 07.05.2018 06:31:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.08.2016 07:16:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz