Salon fryzjerski Poznań

Salon fryzjerski Poznań

Dobry fryzjer wie, że kluczem do sukcesu jest dobranie fryzury w taki sposób, aby po wyjściu z salonu czuł się co najmniej odmieniony. A co znaczy odnieść sukces przy doborze fryzury? Jeśli klient wróci za jakiś czas stwierdzając, że wraca do swojej fryzjerki, to to właśnie jest sukces. Fryzjer Lolo Manolo jest jednym z najlepszych zakładów fryzjerskich w Poznaniu zatrudniającym dobrze przeszkolony i wybrany personel. Fryzjerki Lola przeszły szkolenie u znanego Poznańskiego fryzjera, jednocześnie wynosząc sporą dawkę manier przy wykonywaniu usługi związanej z włosami.Otwierając salon Lolo postawiliśmy za punkt honoru oddanie do użytku firmy, która spełnia oczekiwania wszystkich klientów, także najmłodszych. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalny fotelik fryzjerski dla dzieci, a także salę zabaw, na której najmłodsi mogą spędzić efektywnie czas w oczekiwaniu na swojego tatę, który właśnie uzyskuje nowy wygląd dzięki naszej wykwalifikowanej fryzjerce.Dobry fryzjer w Poznaniu, jakim jest nasz salon, to nie wszystko. Postanowiliśmy rozszerzyć pakiet naszych usług o organizację urodzin dla dla dzieci. Przygotowaliśmy specjalne urodziny tematyczne. Niektóre z tematów przyjęć związane są bezpośrednio z fryzjerem. Np zarówno dla dziewczyn i chłopców przygotowaliśmy specjalne urodziny, podczas których dzieci korzystają z usług fryzjerskich, naszych kosmetyków, a w tym wszystkim uczestniczy nasz personel, który jest uzupełnieniem animatorki.Zapraszamy serdecznie do naszego fryzjera. Lolo Manolo mieści się przy ulicy Sielskiej 17 w mieście Poznań. Zapraszamy także na naszą stronę na facebooku i do galerii zdjęć, na której zamieszczamy to, co dzieje się w życiu lolo.


Ocena: 4,75/5 (4 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 26.11.2021 03:22:11)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 22.01.2017 17:52:35)

Podlinkuj wpis:
One thought on “Salon fryzjerski Poznań
  1. Moje hery to sztywne igły, że samemu nie sposób je rozczesać. Jeśli się uda, to na moment. Całe szczęście odkryłam Was – świetny salon fryzjerski w Poznaniu, w którym obrabiają, że po umyciu bez problemu robię na głowie, co chcę.

    Już wcześniej czytałam opinie na ich temat, że elegancko upinają włosy, że korzystają z kosmetyków, które pielęgnują włosy w trakcie zabiegów. Ale ja nie bardzo wierzę w opinie innych.

    A dzisiaj sama powiem Wam, że to faktycznie dobry fryzjer w Poznaniu. Jeżeli do tej pory trafiałam na pseudo fachowców, to tym razem chyba los mi wynagrodził. A i jeszcze fajne jest to, że mogę zabrać ze sobą dziecko, gdyż to fryzjer dla dzieci również, z miłą salą zabaw.
    Lolomanolo jest innowacyjny i świeży, polecam!

Dodaj komentarz