Salon fryzjerski Glinki

Salon fryzjerski Glinki

Salon fryzjerski Agnieszka StawskaPerfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z takiego, iż powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest bardzo adekwatne do takiego, co zastajemy w rzeczywistości. Warto zatem zadbać o swe włosy. W niniejszym celu natomiast najlepiej pójść do sprawdzonego eksperta. U nas łączymy 2 w jednym. Można najpierw udać się do fryzjera, żeby ten zatroszczył się o nasze włosy, a potem do salonu kosmetycznego. Jesteśmy pewni, iż oferta naszego salonu fryzjerskiego lub salonu kosmetycznego wykona Państwa oczekiwania. Namawiamy.

Salon fryzjerski w BydgoszczySkoro poszukujesz profesjonalnego salonu fryzjerskiego w Bydgoszczy, to doskonale natrafiłeś! Salon fryzjerski Agnieszka Stawska, jaki znajduje się na ulicy Biłgoradzkiej 13a, jest jednym z najdoskonalszych w mieście. Zapewniamy doskonałą jakość wykonywanych poprzez nas usług. W naszym salonie oferujemy:

strzyżenie damskie i męskie,modelowanie lub farbowanie włosów,wykonujemy jeszcze trwałą ondulację,pasemka i baleyage,oraz ponad to szereg zabiegów pielęgnujących włosy.

Nadto oferujemy jeszcze zabiegi zapewniające głębokie odżywianie włosów, laminację włosów, albo kreatynowe prostowanie włosów.Kosmetyka dłoni i stópJak dobrze byłoby połączyć 2 rzeczy razem. Albo przeto wychodzimy na przeciwko szczególnie naszym klientkom, lecz panów dodatkowo gorąco zachęcamy! W salonie kosmetycznym oferujemy:

pielęgnacje dłoni i stylizacje paznokci,pielęgnacje stóp i stylizacje paznokci,specjalistyczny pedicure podologiczny, czyli leczniczy,klamrę korygującą,tamponadę,usuwanie odcisków i modzeli,ale i masaż relaksacyjny stóp.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz