Rodzinne z Niemiec

Rodzinne z Niemiec

Naszą firmę tworzy kolektyw pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Poza tym świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny i rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld i Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się również pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze referat, DE-TAX zapewni by nasz klient który skorzysta z naszych usług będzie usatysfakcjonowany z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co pozwala naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji na temat ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

Ażeby móc układać się rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą ma obowiązek wystawić pracodawca. Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w toku całego roku jak również od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro gwarantuje bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a oprócz tego przygotuje potrzebne dokumenty, żeby nietknięty proces przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi aczkolwiek od 4 do 6 miesięcy.

Z kolei o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy do tyłu od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku również przygotuje potrzebne dokumenty a oprócz tego konstatacja oraz poprowadzi sprawę o zasiłek tak by angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz