Przyjedź na urlop do miejscowości Sielpia i wynajmij domek, ciesz się Sielpią Wielką

Przyjedź na urlop do miejscowości Sielpia i wynajmij domek, ciesz się Sielpią Wielką

Podróżowanie to kapitalna rozrywka, wszyscy lubimy odkrywać pionierskie miejsca i nowe tereny. Po co jednak wydawać fortunę, ażeby wylegiwać się w zagranicznych hotelach, skoro tuż pod nosem na polskiej ziemi atrakcji i pięknych krajobrazów nie brakuje – Sielpia Wielka jest tego kapitalnym przykładem. To tutaj czekają niezapomniane wspomnienia i zachwycające momenty. Każdy tutaj poczuje się bajecznie, bo to miejsce każdego miło wita! Rodziny z dziećmi, grupki przyjaciół, wielbiciele piesków też – gdyż i czworonogi są mile widziane.Skonstruowany przez nas ośrodek jest zlokalizowany idealnie w miejscu, z którego można czerpać garściami korzyści płynące z tego miejsca. Żaden turysta nie będzie się tutaj nudził, a swój raj na ziemi odnajdą tutaj wielbiciele pociągająca natury i Tobie, jacy tęsknią za kontaktem z fauną i florą. Relaks, zapach drzew i absolutna wolność – wszyscy, jacy za tym tęsknią muszą się wybrać od Sielpi!

Tu każdy odpocznie i się rozerwie. to tutaj można:

• weselić się szlakami turystycznymi pieszo bądź też jadąc na rowerze• ujrzeć niesamowite miejsca – Góra Świętej Katarzyny bądź też Jaskinia Raj w Chęcinach• poszaleć w parku liniowym• udać się na wędkowanie• odsłaniać smaki w lokalnych restauracjach i kawiarniach• pobawić się w klubach nocnych• pielęgnować sporty wodne

Warto wobec tego odwiedzić Sielpię Wielką i zatrzymać się w naszym Ośrodku. Bartek – bo tak się zwie, to bezpieczne i przytulne miejsce. Do wyboru dla zwiedzających nas gości są komfortowo wyekwipowane pomieszczenia i domki letniskowe. A że atrakcji nigdy nie ma dość zadbaliśmy również o miejsce do tańca i miejsce na ognisko. Przyjedź do nas, raduj się Sielpią Wielką!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 03.03.2018 20:40:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz