Preparat do trawników

Preparat do trawników

Polger-Kido powstało z myślą sprowadzenia do Polski najlepszej jakości preparatów służących do rolniczej i również ogrodniczej produkcji roślinnej a także środków kluczowych dla ochrony środowiska.

Snujesz marzenia o pięknym trawniku, a przykładowo skarpa dopiero co została ułożona oznacza to jest nieco trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem i również nasionami trawy i również spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie i również silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Niezbędny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Owszem, że posiadamy taki artykuł w swojej propozycji. Masz już dość strat, które są nieodzowne przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni stosuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają tok osmozy, to znaczy przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, teraz do korzeni, zmuszając je więc do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi roślina nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Zastosowanie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym i również obcym podłożu.

Nasze środki są gwarancją sukcesu.

Wypróbuj nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 26.05.2018 03:19:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz