Preparat do mycia felg

Preparat do mycia felg

Znana i również ceniona spółka Profi serwis trudni się w doradztwie i również sprzedaży jakościowych urządzeń czyszczących.

W swojej rozległej propozycji ma także niemałą gamę środków chemicznych do mycia, artykuły higieniczne, dozowniki i również świetny sprzęt ręczny. Profi serwis to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zapewnia profesjonalną obsługę firm sprzątających, hoteli, zakładów, szkół, myjni samochodowych, firm transportowych, warsztatów a także wszystkich trudniących się z problemem w zakresie utrzymania czystości.

Co ciekawe ta ceniona spółka zapewnia także serwis gwarancyjny i również pogwarancyjny urządzeń renomowanych producentów takich jak: TMB, Comac,, Portotecnica, Annovi Reverberi, Truvox, Cramer, Primaster.

Naprawy wykonywane są bardzo szybko, a przeglądy odbywają się z należytą starannością. Również serwis posiada wieloletnie doświadczenie.

Za pośrednictwem serwisu mogą Państwo kupić przyrządy, części zamienne i również eksploatacyjne.

Na stronie internetowej firmy znajduje się szereg towarów. Np. automaty do mycia posadzek, zamiatarki, polerki, szorowarki, profesjonalne odkurzacze, dozowniki, podajniki, suszarki, a także wszelkie maszyny wysokościowe.

Firma Profi serwis oferuje także niektóre produkty w cenie promocyjnej. Są też ciekawe, nowe, korzystne artykuły po bardzo korzystnych cenach. Np. pojemnik na ręczniki papierowe, łokciowy dozator mydła, dozowniki do preparatów myjących.

W dobrym stanie opis towarów, ceny, aktualności i również dane kontaktowe znajdą Państwo na przejrzystej stronie internetowej Profi-serwis pl. To firma, z którą należałoby zadzierzgnąć kontakt. Jest jej osoba otwarta na wszelkie propozycje. Namawiamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz