Poradnik do Gta 5

 Poradnik do Gta 5

Poradnik do Gta 5

Wiele sposobów na zwiększenie ilości pieniędzy w GTA 5.

Oprócz wykonywania zadań jest jeszcze dużo różnych możliwości na zarobienie gotówki.

1. Uczestniczenie w rozboju.

Jeśli podczas gry Gta 5 będziesz świadkiem napadu, podjedź czterodrzwiowym samochodem i pozwól złodziejom wsiąść. Gdy bandyci już wejdą do Twojego pojazdu otrzymasz od razu dwie gwiazdki i zacznie gonić was policja. jedź jak najszybciej aby zgubić stróżów prawa. Kiedy już Ci się to uda, Twoi rabusie pokażą miejsce, w które będziesz musiał ich zawieść. Za zrobienie tej akcji pobocznej dostaniesz 1000$

2. Firma ochrniarska Gruppe Sechs

Miej na oku vany przemieszczające się po ulicach Los Santos w Gta 5 firmy ochroniarskiej Gruppe Sechs, które zaznaczone są na mapie. W pewnym momencie z samochodu wysypane zostaną duże ilości gotówki, które powinieneś zebrać.

Pieniądze możemy także zdobyć łapiąc bandytów lub ratując niektóre ofiary, np za zwrócenie kobiecie ukradzionej torebki otrzymujemy 50$.

Doskonal możliwości swojej postaci

Każda z postaci w Gta 5 posiada 8 różnych zdolności. Wykonywanie pewnych czynności rozbuduje je bardziej i staną się onebardziej skuteczne. Uprawianie sportów poprawi kondycję fizyczną naszej postaci. Nasz bohater staje się silniejszy co jest bardzo przydatne podczas bójek.

Poznawanie ludzi w Gta 5

Poznawanie ludzi w GTA 5 odbywa się podobnie jak w poprzednich częściach gry. W Grand Theft Auto V, mechanizm ten został uproszczony. Nie musimy już zamartwiaćo to aby dbać o kontakt z przyjaciółmi. Zaczynając rozgrywkę którąkolwiek z postaci dostajemy kilku kolegów i rodzinę. Naszych przyjaciół jeśli chcemy możemy odwiedzać w ich kwaterach lub umawiać się z nimi po wcześniejszym wykonaniu telefonu.

Wraz z rozwojem akcji, lista znajomych będzie się powiększać. w trakcie wykonywania różnego rodzaju misji i akcji w Gta 5 będziemy mieli okazję poznać wiele interesujących postaci i budować bliższe relacje. W najnowszej części gry po poznaniu kogoś nowego jego dane zostaną dodane do naszej listykontaktów. Mamy zatem możliwość spędzenia czasu z kimś sympatycznym np. z dziewczyną.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 31 (ostatnio: 05.10.2021 12:52:15)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 25.08.2017 14:19:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz