Pogotowie kanalizacyjne Szczecin udrażnia zapchaną kanalizację!

Pogotowie kanalizacyjne Szczecin udrażnia zapchaną kanalizację!

Zapchana rura kanalizacyjna to każdy chyba zna ten problem po dłuższym użytkowaniu, pojawia się najczęściej w kuchni, ale także rzadziej w łazience.

Co do kuchni:

Zatory tłuszczowe kuchenne są najtrudniejsze do usunięcia domowym sposobem, ponieważ ich przyczyną jest najczęściej tłuszcz odkładający się w dużych ilościach wewnątrz rury kanalizacyjnej, ale także wklejające się w ten tłuszcz resztki jedzenia. Do nagromadzenia się tłuszczu na pewnym odcinku rury, zazwyczaj kolanku, dochodzi gdy na długich poziomach kanalizacyjnych występują małe spadki, albo w ogóle ich prawie nie ma. Problemem jest także projektowana zbyt duża odległość zlewów od głównych pionów kanalizacyjnych, zwłaszcza w blokach. A często tam gdzie dokonano przeróbek.

Co do łazienki:

Zdarzają się także zatory w rurach łazienkowych, a ich częstą przyczyną są gromadzące się wewnątrz przewodu kanalizacyjnego włosy i mydło. Jeśli usłyszysz bulgotanie w brodziku lub umywalce, będzie to oznaczało, że Twoja instalacja powoli się zapychana na pewnym odcinku.

Jeżeli w takim przypadku nie wiesz co robić to najlepiej zadzwoń do fachowców z Pogotowia Kanalizacyjnego Szczecin. Udrażniają oni wewnętrzne instalacje kanalizacyjne. niestraszne im rury kanalizacyjne w kuchni i łazience. Możesz do nich zadzwonić Tel. 510 – 93 – 93 -91 . Możesz liczyć na fachowe załatwienie udrożnienia rury kanalizacyjnej! Więcej informacji możesz uzyskać na stronie internetowej www.kanalizacja.szczecin.pl


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 20.05.2019 07:19:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz