Podnosniki dla niepelnosprawnych

Podnosniki dla niepelnosprawnych

Sklep medyczny stacjonarny. Mamy produkty rehabilitacyjne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w zakładzie leczniczym. Łóżko to super dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko rehabilitacyjne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Świadczymy usługi wypożyczania m.in. łóżek medycznych, dla ludzi chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i asystentów. W razie potrzeby transport we wskazane miasto plus złożenie. Ceny najlepsze na rynku . W naszej propozycji znajdą Państwo również schodołazy świetnie radzące sobie ze schodami . Ponadto posiadamy podnośniki pacjenta. A także wózki inwalidzkie, kule łokciowe, chodziki ortopedyczne. Prowadzimy usługi na terenie całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod podany telefon, a na pewno pomożemy Wam wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu rehabilitacyjnego.

produkty rehabilitacyjne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w zakładzie leczniczym. Łóżko to idealne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko rehabilitacyjne jest sterowane pilotem.

W mojej propozycji jest również schodołaz likwidacja barier dla osób chorych na wózku. Jest on idealny do jazdy po schodach osób dzieci, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Również proponujemy sprzedaż windę dla chorych. Umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie pacjentów. Służy pomocą w łazience i odciąża kręgosłup i plecy. U nas dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Zakup sprzętu ortopedycznego – kluczowe informacje W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie produkty będziemy musieli kupić, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Nie ulega wątpliwości nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Dużym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, jakim będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 05.01.2018 22:49:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz