Pilates instruktor kurs

Pilates instruktor kurs

Szukasz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę a także poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę lecz i ciała, ale również umysłu. Zachęcamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i szkolenia, szkolenie a także kursy dla instruktorów. Stacjonarnie funkcjonujemy w Warszawie, ale prowadzimy także zajęcia w Internecie, indywidualnie a także w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z długoletnim doświadczeniem.

Lekcje indywidualne a także grupowe

Lekcje indywidualne to sposobność precyzyjnego dostosowania ćwiczeń do potrzeb a także dyspozycja uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć wyłącznie jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń a także wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak a także zaawansowanym. Lekcje grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom czuć się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia a także szkolenie

W naszej propozycji mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Kurs składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy także szkolenie, w czasie których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki a także spędzają czas w miłej atmosferze. Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą propozycją a także rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz