Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka do Włoch

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od 1981 roku cały czas, z pasją oraz w sposób zupełnie doświadczony, para się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a głównie niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc kultu świętego.

W naszej bogatej propozycji znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych oraz zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk czy Portugalia. Stale rozbudowujemy naszą ofertę wyjazdów. Jesteśmy 100% gwarantem ciekawie oraz bez szwanku spędzonego czasu. Zapewniamy dobre ceny oraz zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie kolejne katalogi, które można zaczerpnąć z prowadzonej przez nas strony internetowej, oraz w dalszym ciągu otwieramy się na rozmaite możliwości. Hermes Travel daje możliwość wynajęcia busów a oprócz tego autokarów o zróżnicowanym standardzie, wyposażeniu oraz koszcie. Każda z takich ofert jest przygotowywana w sposób indywidualny. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe oraz 26-osobowe, odnośnie do busy, jak również 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe oraz 67-osobowe pojazdy autobusowe. Charakteryzujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni środowisku: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę oraz plastikowe nakrętki, utylizujemy elektrośmieci.

Prowadzimy szereg audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej listowie. Gwarantujemy pełną satysfakcję oraz niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami w podróż.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 18.11.2018 19:06:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz