Piękne rzęsy!

Piękne rzęsy!

Czy można mieć piękne, gęste rzęsy, kiedy natura takich nam poskąpiła? Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nic prostszego, wystarczy sesja w dobrym salonie kosmetycznym, a rzęsy będą jak marzenie.

Chodzi o przedłużanie rzęs, jest to zabieg, który pozwala na uzyskanie długich, zalotnych, gęstych rzęs. Takie piękne rzęsy powstają bez konieczności stosowania co rano specjalnego tuszu. Są to rzęsy sztuczne z syntetycznego jedwabiu lub włosia norek. Nakłada się je do każdej naturalnej pojedynczej rzęsy. Kosmetyczka profesjonalnie dobiera długość oraz grubość rzęsy i dokleja ją specjalnym klejem.

Zabieg zagęszczania rzęs, dobrze wykonany, nie niszczy naturalnych rzęs. Syntetyczna rzęsa przylega dokładnie i sprawia, że rzęsy sztuczne, są giętkie i naturalne.

Każda kobieta może wybrać dla siebie inny rodzaj rzęs. Musi być on jednak dopasowany do twarzy i wyglądu. Kosmetyczka podpowie najlepiej jaki rodzaj wybrać aby uzyskać pożądany efekt. Może to być efekt pogrubienia, przedłużenia, podkręcenia. Śmiało można także wybrać opcję intensywniejszego koloru lub zwiększenia objętość – wszystko zależy od upodobań.

Zaleca się uzupełnianie rzęs co dwa do czterech tygodni, aby były równomiernie rozłożone.

Rzęsy sztuczne można usunąć, kiedy się znudzą. Dokona tego oczywiście kosmetyczka za pomocą bezpiecznego preparatu.

Prawidłowo zrobione rzęsy syntetyczne są trwałe, wodoodporne jak również odporne na warunki atmosferyczne. Dlatego też jest to wielkim plusem i daje możliwość wyglądania pięknie w każdych warunkach.

Trzeba pamiętać, by wybrać sprawdzone studio kosmetyczne.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 16.12.2021 07:25:47)
  • yahoo: 17 (ostatnio: 08.01.2018 08:07:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz