Nawóz donasienny

Nawóz donasienny

Zakład pracy AGREKO to działający nieprzerwanie od 2000 roku czołowy a oprócz tego rzetelny wytwórca nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu lat swoją niemałą wiedzą a oprócz tego doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO produkuje różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, a także multum innych równie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania a oprócz tego podniesienia jego jakości. Na dodatek podwyższają odporność roślin na wszelkiego typu choroby pochodzące od grzybów, a jednocześnie w dużej mierze ograniczają wpływ suszy na okazałość zbiorów. Nasze nawozy są także niezwyczajnie uniwersalne, co niezwyczajnie ułatwia ich stosowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są na początek do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo troskliwie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez i również siarka, co w dużej mierze wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia na początek na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo prosty droga produkt ten można zmodyfikować można w prosty droga zmodyfikować a oprócz tego dlatego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 30.01.2018 13:09:38)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 04.08.2017 11:52:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz