Naprawa pojazdów elektrycznych

Naprawa pojazdów elektrycznych

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona oraz godna zaufania firma, która od 2005 roku zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się olbrzymią popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale również odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory oraz akcesoria do każdego pojazdu elektrycznego. Warto wspomnieć również i o tym, że od kilku lat nasza firma jest również reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli bardzo dużego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy najistotniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferujemy najlepsze pojazdy elektryczne w bardzo niskich cenach. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami i trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu nasze niezawodne akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się sporym zastosowaniem i wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zawsze na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych oraz najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 08.01.2018 09:34:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz