Modelowanie bryłowe – megacad.pl

Modelowanie bryłowe - megacad.pl

Nasze przedsiębiorstwo oferuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnorakich branż.

Megacad jest programem , który powstał 1989 roku. Dzięki niemu możemy ustawić oczekiwane parametry modelowania 3D. Na bazie pojedynczego projektu możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy za jego sprawą opierając się na dwuwymiarowej dokumentacji technicznej stworzyć modele 3D oraz 2D. Aplikacja staje się coraz bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni nie tylko dla projektantów, ale również dla mechaników oraz konstruktorów.

Dzięki dodatkowym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych i aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze szybsza oraz przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną oraz rzetelną firmą. Nasze usługi są najlepszej jakości, wykonywane zawsze punktualnie. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, z zapałem na nie odpowiemy.

Oferujemy 30-dniową testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zaznajomić się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Aplikacja ma bardzo multum funkcji oraz jest bardzo uniwersalny, stąd ani chybi przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej ofercie znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna i komercyjna, ale nie różnią się one istotnie. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy program MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl i do skontaktowania się z nami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 01.02.2018 21:21:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz