Mieszanki traw – agriland.pl

Mieszanki traw - agriland.pl

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Od początku jej funkcjonowania skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i również produkcji wyspecjalizowanych mieszanek trawy. Bez ustanku firma oferuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w naszym kraju, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, jak też z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od przedsiębiorstwa Agri Land to trzy odmiany lucerny – legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a oprócz tego cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają jedynie 3. Wszystkie te odmiany osiągają bardzo wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do niekorzystnych dla zwierząt. Lucerna od przedsiębiorstwa Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, lecz także na siano, kiszonkę albo sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można znaleźć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, łąkową czy koniczyną szwedzką. Do wyboru są nadal mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne a także jednoroczne. Wszystkie oferowane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod rozmaite sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego albo też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to ceniona firma, dbająca o swoich klientów i również o jakość proponowanych artykułów, za sprawą czego jest ani chybi godna uznania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.11.2018 10:23:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz