Media System

Media System

Spółka Media System zajmuje się szeroko pojętymi instalacjami dla firm i klientów indywidualnych. Proponujemy rozwiązania techniczne, które podnoszą komfort życia i użytkowania obiektów. Niżej zaprezentujemy kilka popularnych usług, świadczonych przez Media System w Olsztynie.

Instalacje elektryczne to podstawowa działalność naszej spółki. W ramach tej oferty wyróżnić możemy projektowanie, wykonanie oraz pomiary instalacji elektrycznych. Wykonujemy punkty elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych proponujemy także montaż alarmów w Olsztynie, kamer cctv, domofonów, sieci IT, czy zbiorczej instalacji telewizyjnej.

Kolejna istotna odnoga naszej działalności to bramy automatyczne w Olsztynie. W ramach tej usługi oferujemy realizację bram automatycznych różnego typu. Mogą to być bramy skrzydłowe do posesji, bramy segmentowe do garażu, czy też bramy przemysłowe. Nasi specjaliści mają niezbędne szkolenia i certyfikaty do montażu bram autoryzowanych producentów, takich jak Krispol, Nice.

Wśród zyskujących uznanie usług wyróżniamy montaż mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła – rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Taka wentylacja gwarantuje wysoki komfort w pomieszczeniach oraz zmniejsza koszty ogrzewania.

Olsztyńska firma Media System to zespół pasjonatów, którzy kompleksowo sprawią, że Twój dom lub firma będzie bardziej komfortowy i bezpieczny. Na naszej stronie online znajdziesz fotki z realizacji, szczegółowy opis każdej usługi, artykuły branżowe oraz dane do kontaktu. Dowiedz się więcej o nas, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i śledź nasze profile w social mediach.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.12.2021 21:06:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz