Kurs Terapeuta SPA

Kurs Terapeuta SPA

Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć wykształcenie w obszarze masażu. Jeśli interesuje Was ta tematyka i czujecie się spośród nią dobrze, to zdecydowanie zgłoście się do nas na szkoleń. Posiadamy szczególnie bogatą ofertę, przeto możecie być pewni takiego, że coś na pewno u nas dla siebie odnajdziecie. Kursy organizowane są w małych, klimatycznych grupach od 4 do 6 osób. To dzięki takiemu osoba prowadząca szkolenie jest w stanie poświęcić więcej czasu uczestnikom, lepiej przygotowując ich do wykonywania poszczególnych rodzai masażu.
Szkoła masażu ma swoją siedzibę w Kielcach. Z naszych usług czerpią nie wyłącznie mieszkańcy miasta, ale również osoby, które przyjeżdżają do nas spośród okolic Kielc. Dziękujemy za obdarzone zaufanie. Dbamy o to, żeby każda osoba mogła wynieść od nas konieczne informacje, a co najistotniejsze umiejętności. Na naszej liście szkoleń mieszczą się nowoczesne metody masażu SPA, masaż w zabiegach SPA, masaż gorącą czekoladą, miodowy masaż rosyjski, kurs masażu balijskiego, masaż bambusem, kurs masażu lomi lomi, zaś dodatkowo mnóstwo innych.
Przekonajcie się sami, że zawsze odnajdziecie się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, które teraz są w stanie samodzielnie wykonywać poszczególne zabiegi.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.06.2022 19:28:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz