Które marki udzielają najwięcej pożyczek w Polsce?

Które marki udzielają najwięcej pożyczek w Polsce?

Od wielu lat najwięcej pożyczek w Polsce udziela Vivus. Okazuje się jednak, że w rankingu najczęściej wybieranych pożyczek internetowych w Polsce marka znajduje się na dalekim, bo aż 10. miejscu. Którzy pożyczkodawcy pozabankowi są zatem najpopularniejsi w Polsce?

Rynek pożyczek pozabankowych w Polsce rozwija się niezwykle intensywnie ze względu na coraz większe problemy z otrzymaniem pożyczki w banku. W Polsce z pewnością wiele osób ma przekonanie, że najwięcej pożyczek udzielają banki, takie jak PKO BP, Eurobank, Alior Bank czy Credit Agricole Bank Polska, ewentualnie Citi Handlowy. Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości pod względem liczby sprzedanych (udzielonych) pożyczek online dominują firmy pozabankowe. Wśród pięciu marek, które udzieliły w pierwszej połowie 2019 r. najwięcej pożyczek gotówkowych krótkoterminowych i ratalnych w całej Polsce znajdują się Wonga, Hapi Pożyczki, Ferratum i Provident. Rynek internetowych pożyczek pozabankowych podbija również LoanMe.

Na polskim rynku pożyczek pozabankowych dominuje jedna firma pożyczkowa, która w swoim portfolio ma pożyczki na raty oraz szybkie pożyczki krótkoterminowe online. Sporą część udzielonych pożyczek online przez tę instytucję pozabankową, stanowią pożyczki pozabankowe na raty online w kwocie do 20 000 zł z możliwością spłaty nawet w 60 ratach. Firma pożyczkowa o której mowa, uzyskała niezaprzeczalnie najlepszy wynik w Polsce spośród wszystkich marek pozabankowych udzielających pożyczek przez Internet. Wszystko za sprawą przejrzystych warunków na jakich oferowane się pożyczki. Nie bez zaznaczenia są też niewyśrubowane koszty oraz szybkość z jaką można otrzymać pieniądze.

Powyższe zestawienie firm pozabankowych, które udzielają najwięcej pożyczek w sieci, może być dla wielu osób niemałym zaskoczeniem. Takie marki jak Zaplo, Monedo czy Lendon nie znalazły się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych marek pożyczkowych w Polsce ale to zawsze może się zmienić.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.08.2019 03:57:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz