Koty MaineCoon

Koty MaineCoon

O ile jesteś osobą, jaka ciekawi się zwierzętami, to z pewnością bardzo intryguje Cię temat kotów. Zwierzaki te są niebywale radosne i umieją wręczyć człowiekowi wiele radości. Dzisiaj mamy chęć przybliżyć Wam dwa typy tych zwierząt, jakie są wzajemnie niezwykle regularnie mieszana. Mówimy tu oczywiście o kociakach maine coon, jakie często mylone są z kociakami norweskimi leśnymi. Wierzymy, że po zapoznaniu się z tymi wiadomościami zdobędziecie wiedzę, jak odpowiednio rozpoznać te koty i pojąć czym tak na prawdę te dwa typy kotów się od siebie różnią.

Kociaki powyższe pozornie są do siebie bardzo podobne. Mają podobny wygląd zewnętrzny, jaki dla człowieka niobeznanego może być prawie taki sam. Realia są jednak takie, że kociaki te są różne, a kwestie te najbardziej uwydatniają się w tych właśnie cechach: przede wszystkim chodzi o rozmiar, koty mainecoon są nieco mniejsze. Koty leśne norweskie mają też wyraźnie wystające kości policzkowe a także większe oczy, jakie są ułożone na skraju czaszkI. Co dla niektórych istotne, koty leśne norweskie mają delikatniejsze owłosienie, z drugiej strony koty maine coon mają bardziej pierzastą czaszkę. Strasznie fascynujące jest także to, że koty leśne norweskie nie potrafią miauczeć, a zdolność tę doskonale opanowaną mają koty Maine Coon.

Obie te rasy łączy jednak to, że są one bardzo przyjazne i uwielbiają towarzystwo człowieka. Wyśmienicie nadają się przez to do zakupu do rodzinnego domu.

Gdzie nabyć koty MaineCoon?

Jeżeli głowisz się nad tym, w którym miejscu kupić można koty MaineCoon, jakie mają szansę być doskonałym umilaczem życia dla każdej rodziny, to powinieneś wiedzieć, że hodowle kotów MaineCoon rozrzucone są po całym kraju. Z uwagi na to z łatwością wyszukasz takiego typu hodowlę, która jest w pobliżu Twojego zamieszkania i spełnia każde Twoje wymagania. Żeby znaleźć bazę bardzo popularnych hodowli spojrzeć musisz na taką witrynę: hodowle MaineCoon. Do tego w sumie bardzo Cię namawiamy, bo kociaki o których mowa to wspaniałe zwierzaki!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 02.10.2020 21:34:44)
  • yahoo: 16 (ostatnio: 14.02.2018 17:48:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz