Koparka kołowa

Koparka kołowa

Firma Lukkop to spółka usługowa posiadająca swoją siedzibę w Warszawie. Firma realizuje profesjonalne usługi budowlane w zakresie wykonywania robót ziemnych na terenie Warszawy oraz okolic.

Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa wykonują prace całoroczne – latem, wiosną, jak również zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów oraz niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren przy użyciu koparki i wywożą zgromadzony w ten sposób śnieg.

Oprócz standardowej oferty firmy, Lukkop umożliwia również dzierżawę koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Dzierżawa odbywa się aczkolwiek na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka może być obsługiwana tylko przez operatora będącego pracownikiem firmy. Tylko taki sposób działania umożliwi sprawne przeprowadzenie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Firma w swej ofercie oferuje również obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają spełnienie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje i budowę parkingów oraz placów. Dodatkowo, przedsiębiorstwo trudni się również układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak oraz obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie wykonywane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac oraz czasu niezbędnego do ich wykonania. Wycena realizowana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długofalowej współpracy z firmą, każdy klient posiada możliwość uzyskania rabatu.

O ile w następstwie tego poszukujecie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych przy użyciu koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa dokonają profesjonalnej obsługi inwestycji oczywiście z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.10.2019 09:01:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz