Koc pled

Koc pled

Nieśmiertelne grube koce
Otulający i szczególnie wygodny, gruby koc 160 x 200 cm, to całkowity must have nadchodzących długich wieczorów. Zrobiony jest spośród bezpiecznego i jedynego w dotyku materiału. Ten koc z mikrofibry zapewni ciepło i poczucie komfortu którego wcześniej nie było. Wspaniały koc pled osłoni przed chłodem w czasie siedzenia przy stole, biurku albo pracy na komputerze.
Nowy koc nowy kolor
Potrzeba przemiany i odświeżania naszej przestrzeni dookoła leży w poszczególnym spośród nas, przeto warto sięgnąć po owy sprawdzony sposób. Nowy koc w w ulubionym przez nas kolorze wniesie wytęsknioną świeżość. Nowy akcent kolorystyczny, można zastosować w dwojaki sposób.

Pierwszy to dobranie koca w kolorze podobnym do elementów wystroju mieszkania. W tym zestawieniu będziemy pewni, iż nowy pled będzie doskonale plus harmonijnie komponował się spośród wnętrzem.
Drugim wyjściem jest zastosowanie kolorystyki na zasadzie kontrastu, gdzie duża, kolorowa powierzchnia koca, przełamuje monotonię barw. Niniejszy sposób zalecany jest do wnętrz o jednolitych i nienasyconych barwach. Przełamanie monotonii wniesie ciekawy rezultat i nową energię do pomieszczenia.

Więcej kocy, więcej ciepła
Świetne wzornictwo jakie ma koc z mikrofibry wniesie do mieszkania nowoczesny styl. Zestawienie paru grubych kocy w rozmaitych kolorach, będzie stanowiło znakomity efektowny komplet. Niniejszy ciepły zbiór, przyda się całej rodzinie w czasie domowych seansów albo rannego celebrowania śniadań. Otuleni w gruby koc 160 będziemy mogli dłużej cieszyć się sobą podczas rozmów, oglądania ulubionego filmu albo czytania pasjonującej książki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz