Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest producentem narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak oraz na całym świecie. Od przeszło czterdziestu lat firma zaopatruje w swoje towary klientów w różnorakich krajach, zaś na polskim rynku działa od ponad dwudziestu lat.

Produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w przeszło stu krajach na różnorakich kontynentach. Utensylia produkowane przez King Tony są doceniane w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej ofercie firma posiada zarówno sprzęt ręczne, jak oraz pneumatyczne, takie jak w tym także: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Ponadto oferujemy również przybory samochodowe, skrzynki a oprócz tego szafki narzędziowe, a także urządzenia warsztatowe.

Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają niemałe doświadczenie oraz z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeśli wyłącznie będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez King Tony cieszą się niezwykle dobrą opinią, są szalenie wytrzymałe oraz dobre jakościowo, dzięki czemu mamy wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Sprzedawane sprzęt przewyższają gatunkowo multum innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, a także wykorzystywanym materiałom wysokiego rodzaju, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie oferty produktowej do potrzeb nabywców a oprócz tego dostarczanie narzędzi oraz akcesoriów, które będą odróżniać się jakością wykonania a oprócz tego wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach oraz różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 25.05.2019 16:46:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz