Klimatyzacja

Klimatyzacja

Praust Moto to warsztat samochodowy, gdzie już dzisiaj namawiamy. Nasz zakład znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Szczegółowe namiary na naszą firmę, jak jeszcze telefon kontaktowy odszukacie na stronie internetowej, gdzie już obecnie zapraszamy. Jeżeli macie do nas ewentualne pytania przed wizytą w warsztacie, śmiało możecie do nas telefonować.
Jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszelkiego rodzaju awariami. Naszą specjalnością jest szeroko pojęta mechanika samochodowa, jak również elektronika. W naszym warsztacie obsługujemy samochody różnorodnych marek. Któregokolwiek pojazdu nie pomijamy, dlatego gorąco namawiamy do umówienia się na wizytę. Mamy 4 stanowiska, jakie na bieżąco obsługiwane są przez 4 mechaników.
Zajmujemy się robieniem niniejszych usług, jak usuwanie AdBlue Pruszcz Gdański. Możecie u nas jeszcze zamówić serwis DPF. Jesteśmy w stanie zająć się klimatyzacją w Waszym pojeździe. Nie jedynie zapewniamy nabijanie pojemników z klimatyzacją, ale również jej regularne czyszczenie, dzięki czemu ta działa bardzo sprawnie.
Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z usług, jakie proponuje nasz warsztat samochodowy. Praust Moto to warsztat samochodowy, któremu ze spokojem możecie zawsze zaufać.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz