Karety Śląsk

Karety Śląsk

Zbliża się sakrament małżeństwa lub wieczór panieński lub kawalerski? Rozumiemy, że to niezapomniany moment dla dla Was. Polecamy Państwu możliwość przejazdu arystokratyczną bryczką którą poprowadzi para koni. Proponowane powozy, w sposób oryginalny mogą wzbogacić ten ważny dla Państwa dzień i stanowią istotną opcję dla przejazdu samochodem. Możemy się poszczycić prawdziwą bryczką która przeniesie Was w wycieczkę do zamierzchłych czasów…

Sympatyczny kierowca zawiezie Was tam, gdzie sobie życzycie. Kareta do ślubu towarzyszy Państwu od samego początku. Zaczynamy od przejażdżki po Pana Młodego oraz Panny Młodej. Następnie odbywa się w karecie ślubnej w wybranym miejscu. Jest to wyjątkowa okazja użycia wyjątkowo okazałej karety w celu uwiecznienia tego pięknego dnia. Po sesji zdjęciowej rozpoczyna się przejażdżka karetą do ślubu. Po zakończeniu ceremonii ślubnej kierowca zawiezie Państwa Młodych do domu weselnego. Powóz do ślubu jest dostępny odpowiednio wcześniej w celu ustrojenia. Karety mają zadaszenie uniezależniające podróż od warunków pogodowych.

Uroczystość możemy ozdobić białymi gołębiami, które przyniosą szczęście

Ośrodek jeździecki GONITWA znajdujący się na Śląsku zaprasza na stronę internetową www.ojgonitwa.pl, gdzie zamieszczone zostały zdjęcia dostępnych bryczek oraz dane kontaktowe dostępne w celu dokonania rezerwacji powozu. Stawka za wynajem zależy od rodzaju karety, odległości od siedziby ośrodka jeździeckiego, ilości godzin wypożyczenia oraz dystansu pokonanego na miejscu i nie odbiega od ceny wypożyczenia tradycyjnego pojazdu.

Sprawimy by ten dzień był wyjątkowy dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Niewielkim kosztem poczujecie jak arystokraci.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 20.03.2018 01:18:07)
  • yahoo: 21 (ostatnio: 29.01.2018 17:25:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz