Kancelaria-kopko.pl

Kancelaria-kopko.pl

Skąd wiesz, w którym momencie niezbędna będzie pomoc prawnika. Całe szczęście w stolicy nietrudno o specjalistów, którzy proponują fachową pomoc niezależnie od trudności prowadzonej sprawy.

Adwokat Przemysław Kopko charakteryzuje się dużą wiedzą i umiejętnościami. Dzięki wielu sprawom, które prowadził, może sobie poradzić nawet z najbardziej zawiłymi problemami natury prawnej.

Przemysław Kopko to profesjonalista w zakresie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem spraw w zakresie rozwodów, alimentów oraz spraw majątkowych. Ponadto oferuje także wsparcie w sprawach spadkowych, świadcząc usługi dla klientów z Warszawy i okolic. Pomoc jest udzielana w Kancelarii prawnej w Warszawie, zdalnie na zasadzie porady prawnej przez Internet bądź przez telefon, a także w miejscu zamieszkania klienta lub w siedzibie firmy.

Kancelaria Prawna Przemysława Popko udziela porad prawnych oraz sporządza pisma procesowe, takie jak: pozew o rozwód, pozew o alimenty, pozew o separację, wniosek o podział majątku, odpowiedź na pozew, wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich, wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz zastrzeżenia do opinii Rodzinnego Ośrodka Diagnostycznego i Konsultacji. Przemysław Kopko oraz jego zespół oferuje wsparcie prawne osobom pozwanym, powodom, a także wszystkim uczestnikom postępowania oraz wnioskodawcom.

Przemysław Kopko reprezentuje swoich klientów w sądzie w każdej sprawie rodzinnej. Odpowiada także za negocjacje z przeciwnikiem procesowym. Z pewnością jest to kancelaria, którą można polecić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 17.09.2021 16:55:50)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 16.08.2016 23:57:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz