Kabiny sanitarne

Kabiny sanitarne

Sprzęt zaprojektowany do zagwarantowania prywatności w publicznych łazienkach i innych tego typu przestrzeniach winien być wykonany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także odnośnie do wizualnym.

Kabiny sanitarne produkujemy wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, ażeby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Niejednokrotnie zdarza się bowiem tak, że tenże wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca zresztą, ażeby je odwiedzić. Nasze obiekty są zaś bardzo eleganckie, odporne i łatwe do regularnego czyszczenia, dzięki czemu powinny świetnie przekuć w czyn swoją rolę.

Bez zarzutu odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, dokąd zapewnią niezbędną intymność zresztą, ażeby pomyślnie przebrać się w kąpielówki. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć do środka multum miejsca, co zapewni dodatkową swobodę i pełen luksus użytkowania.

Modele wykonujemy w 2 wersjach – z płyty wiórowej laminowanej i z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać optymalne wyjście pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na przystępne ceny i wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie www umożliwiamy wykonanie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, jak też pod kątem kolorystycznym, dzięki czemu już na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki dobór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie namawiamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W naszej propozycji znajdziecie też Państwo jak też liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 17.01.2018 09:46:29)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 06.12.2016 21:25:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz