Jak zorganizować urodziny dla dziecka

Jak zorganizować urodziny dla dziecka

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to problem przed którym staje każdy rodzic . Większość z nich decyduje się na opcje imprezki organizowanej przez przedsiębiorstwa zajmujące się taka działalnością . To bardzo fajne rozwiązanie ale też i nietanie . Zorganizowanie urodzin w domu wcale nie musi być trudne a już na pewno będzie nie droższe niż wynajęcie firmy. Wystarczy odrobina kreatywnoś ci i dobry impuls który postaram się wam zademonstrować . Do boju rodzice!

Przygotowanie imprezki urodzinowej należy zacząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić inne dzieci to postaraj się nie zapraszać dużej ilości rodziny. Dzieciaki czują się dobrze w otoczeniu ludzi których znają. Mieszanie imprezki dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie będzie dobrą decyzją.

Po selekcji gości nadszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu muszą znaleźć się takie dane jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Miłym dodatkiem jest dodanie planu imprezy. Zaproszenia możesz zakupić gotowe lub stworzyć je własnoręcznie wraz ze swoim maluchem.

Jedzenie i napoje. Duży problem organizatora urodzin. Przed ułożeniem menu przedzwoń do rodziców maluszków które potwierdziły swoją obecność i dopytaj o przeciwwskazania żywieniowe. Jeżeli takie nie występują to masz odpowiednie pole do popisu. Tylko co podać dzieciakom? Fajnym pomysłem jest przygotowanie niedużych kolorowych kanapek które dziecko będzie stanie złapać w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko lubi pizze. Nie rób jej robić sama. Ugnieć ciasto a resztę zostaw młodziakom. Niech same ugotują sobie swój obiad. Twoim obowiązkiem będzie tylko wstawienie małych pizz do piekarnika. W ten sposób łączysz świetną zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Maluchy na pewno będą zachwycone.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 22.12.2017 19:45:43)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.09.2016 18:12:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz